BLOG ... aneb aktualky a novinky

KLIKNI SEM :-) ... najdeš víc FACEBOOK

stránky procházejí rekonstrukcí ...děkujeme za trpělivost


RECENZE A DALŠÍ KOMENTÁŘE NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOK PROFILE.
Moc děkujeme....

Snažíme se, aby u nás bylo pokud možno vše co hledáte pro svatbu, či ples.
Doporučujeme Vám se objednat a přijít vyzkoušet šaty a služby přímo k nám do salonu.
Bohužel nabídka zde není úplná a není často aktualizována. Na salonu se nachází cca 150 trendových svatebních šatů. Každý týden vybalujeme novinky a prodáváme jak šaty nové tak vyprodáváme použité za odpisové ceny.
Najdete u nás samozřejmě nejnovější kolekce a né "staré" šaty. Jsme hrdými partnery značek Mori Lee a MGNY, Domenico Rossi, pánských doplňků značky Avantgard, a další, které již řadu let zastupujeme. Novinkou pro rok 2017 2018 je kolekce šatů "Armonia- wedding dresses".

PROSÍME NEVĚSTY, PRO SVŮJ OSOBNÍ KONFORT SE OBJEDNEJTE NA ZKOUŠENÍ SVATEBNÍCH ŠATŮ...děkujeme
RUŠENÍ REZEVACÍ pokud u nás zamluvíte šaty a zaplatíte rezervační zálohu a po nějaké době šaty rušíte, bude Vám účtováno penále. Ceník je k dispozici jak v salonu tak zde. CENIK PENALE


NOVINKY pro SVATEBNÍ sezonu 2018 ... VYBRÁNY NA VELETRHU A U DODAVATELŮ.
Můžete se těšit na překrásné kousky, které jsou k vidění v prostorách salonu.

U nás najdete vše co potřebujete pro svou svatbu, nápady a inspirace na jednom místě a to u nás v salonu!
Doporučujeme Vám se objednat a přijít vyzkoušet šaty a služby přímo k nám do salonu.
Bohužel nabídka zde není úplná a není často aktualizována. Na salonu se nachází cca 150 trendových svatebních šatů. Každý týden vybalujeme novinky a prodáváme jak šaty nové tak použité.
Najdete u nás nejnovější kolekce a né "staré" šatyMILÉ NEVĚSTY,
prosíme o pochopení, že jsme PŮJČOVNA a doplňky, které Vám půjčujeme ZDARMA,
nemusí být vždy k dispozici na Váš termín svatby.
Pokud si přejete mít přesně daný doplněk k šatům, který jste kombinovaly při výběru šatů,
buď si jej rovnou zakupte a nebo za příplatek rezervujte IHNED.
PŘedejdete tak pozdějším rozčarováním z toho, že vybíráte z doplňků, které jsou aktuálně k půjčení. Děkujeme za pochopení.
Marcela Laube- Jednatelka společnosti
KLEOPATRA TEPLICE s.r.o.Provozní dobu, najdete v levém sloupci, v tu dobu vyřizujeme i Vaše telefonické dotazy na 100%.... viz KONTAKT

SVATBA
Pokud plánujete svůj DEN rok dopředu nebo jen týden, vždy u nás najdete vše co k dokonalosti budete potřebovat.
V salonu je ve stálé nabídce kolem 150 svatebních šatů v různých cenách a přes 95 společenských šatů. Modely vyprodáváme a nakupujeme pro Vás novinky.
Pánský oblek, žaket, smoking a nebo frak ve všech velikostech. Luxusní pánské vestičky, vázanky,regaty aj. Dětské dívčí šaty v bílé i krémové barvě. Chlapecké obleky i žakety.
Doplňky a dekorace v nabídce a hlavně k prohlédnutí a poradenská činnost.
Pokud hledáte kvalitu, krásu, luxus a příznivé ceny, přijďte k nám!
DÁRKOVÝ VOUCHER.. ANEB UMOŽNĚTE PLNIT SNY SNOUBENCŮM
Nevíte co pořídit snoubencům k svatbě?
Máme pro Vás dárkový poukaz. Složte na něj jakoukoliv částku a snoubenci si mohou v salonu vybrat co si budou přát. Od příspěvku na šaty nebo snubní prsteny až po podvazek či malý bublifuk na svatební tabuli.


ZAMLUVENÍ ŠATŮ a ZKOUŠENÍ ŠATŮ
Při zamluvení šatů v den zkoušení nevěsta dostane 30% slevu na další půjčenou věc. Zkoušení svatebních šatů je u nás od roku 2014 zpoplatněno částkou 200,-Kč, která Vám bude odečtena při koupi či půjčení a to i zpětně, při závazném zamluvení či koupi max. do měsíce od vystavení dokladu za zkoušení. Nebudeme s Vámi řešit, zda opravdu svatbu máte či jen si jdete zkusit šaty, bohužel i toto se stává a proto jsme zkoušení zpoplatnili. Můžete si k nám přijít vyzkoušet i vlastní šaty a zapůjčit nebo si koupit doplňky, rádi Vám poradíme a i pokud budete chtít můžeme Vám upravit šaty a nebo je kompletně připravit (vyčistit a nažehlit).
Šaty přijdte zkoušet nejlépe v doprovodu poradce, u nás není problém se v šatech vyfotit za určitých podmínek:-), jako je foto jen v šatech a akceptovat přání obsluhy, když třeba nechce být na fotografiích..
Pokud chcete vyzkoušet více modelů, je lepší se objednat předem na čas, který Vám bude vyhovovat. (většinou jsou to cca dvě hodiny v našem salonu, kdy se Vám plně věnuje asistentka a poradí s chodem celé svatby , je možno si donést i své "šampíčko" a zkoušení svatebních šatů si naplno užít),
Budeme se na Vás těšit, za salon Marcela Laube.


... PLES?! krásná za málo, jde to;-)
Cen se bát nemusíte! Společenské šaty lze půjčit od 500,-Kč za krátké a od 1200,-Kč za velké večerní a nebo si chcete pořídit své vlastníod 2800,-Kč.


PRO NEVĚSTY ... máme také vstřícné ceny :-) ...
... MALÝ ROZPOČET? ...není problém?
vyberete z velkého množství modelů a budete spokojena, půjčovné 1500,-Kč max do 8500,-Kč za šaty!!!
Přijďte se podívat, domluvit si zkoušku.
DOPORUČUJEME SE PŘEDEM OBJEDNAT !!
Kontaktujte nás na tel: 777 300 403 či na 773 050402

E-BAY NEBO KOUPĚ "šitých" ŠATŮ Z ČÍNY ČI NETU???

Milé maturantky a nevěsty,
v letošním roce jsem se setkala s velice častým problémem, který potkal převážně maturantky, které si v "dobré víře" objednaly "LEVNÉ" šaty z ebay nebo z internetu.
Jednalo se dokonce o část třídy,některým přišly šaty úplně jiné než na obrázku podle kterého si je objednaly. Většině neseděly a délka, o té ani nemluvě. Dokonce ani naše šikovná švadlena s pár kouskama nedokázala již nic udělat.
Osobně nezapomenu na výraz jedné slečny, měla na první pohled pro nenáročného zákazníka hezké fialkové šaty, materiál byl bohužel otřesný. Slečna měřila cca 170 cm, šaty oblékla a chtěla velkou širokou sukni. Daly jsme jí spodnici a šaty sahaly někam do půli lýtek, bez spodnice sotva ke kotníkům. Šaty jí prý vyšly na necelých 4800,-Kč což je dle mě za plagiát v téhle kvalitě hodně!!! I na tržnici by sehnala lepší.
Je to asi dva měsíce byla v salonu nevěsta a říkala, že si takéra s nima přišla, a všichni v salonu jsme byli bezradní.:-( Ne jen, že velikostně neseděly,a to se prý přeměřovala, ale hlavně, krajka byla z levného materiálu, korálková výšivka nebyla šitá, ale lepená a i aplikace lepené a lepidlo vylézalo ven!!! O kvalitě šití, by se dalo diskutovat dlouho.... Dala za šaty cca 6000,-Kč i s poštovným. K šatům nebyla spodnice, ani závoj natož jiné doplňky, teď je bude mít doma ve skříni,a pak je prý prodá na netu, nakonec si půjčila podobného střihu, ale úplně jiné kvality od firmy VENUS BRIDAL v salonu za konečnou cenu včetně dolńků 4500,-Kč ! Nemusí se o nic starat, jen si šaty vyzvedne a pak použité vrátí! Nemusí řešit, kde sehnat závoj a spodnice, kdo jí je upraví, kde je nechat vyčistit a nažehlit, jelikož všechny čistítrny to neumí (naše vlasní zkušenost!) natož nemusí řešit co potom se šatama, zda je mít ve skříni či se jí povede je prodat. Ještě dostala jako NAŠE nevěsta spoustu výhod a slev a odešla spokojená. V sobotu se vdává na ústecku :-)...
Jen jí vlastně "půjčovné" zbytečně vyšlo na 10500,-Kč ... :-/ ... ale třeba se jí povede prodat na netu čínské šaty nějaké jiné nevěstě a ta bude s kvalitou spokojená:-(
Napsala jsem sem tento můj postřeh, jelikož mi je líto jak dokážou některé maturantky mrhat penězi a o nevěstách ani nemluvím.
Za vše kolem pro hosty, jídlo a pití, výzdobu aj, dají tolik peněz a na sobě samé šetří!
Věřím, že je i pár spokojených z nákupu, ale je to vždy sázka do loterie, a ať sází ten kdo na to má...
Holky neblbněte, je to jednou za život, a pijatika či raut může být každým rokem;-). Ale na Vaše fotografie, kde Vám šaty sedí, se bude dívat každý a celý život!
V Teplicích je dost salonů, myslím, že když si všechny obejdete a třeba se vydáte i do jiných měst, jistě najdete ty své šaty a nebudete pak vystresovaná natož nešťastná, že "NEMÁTE ŠATY".
DOPORUČUJI VÁM, ŠATY VŽDY VYZKOUŠEJTE, DŮKLADNĚ PROHLÉDNĚTE NEŽ ZAPLATÍTE!!!
A ještě jedna věc, pokud kupujete, tak kupujte jen ty co jste vyzkoušela, chtějte originál a né X-tou kopii něčeho co nesedí a ne webu bude tisíc fotek stejných šatů!
Marcela Laube - majitelka

P.S. ...
když chcete mít na sobě něco "netradičního" oslovte módního návrháře! V Teplicích jsou třeba manželé Moravcovi nebo oděvní výtvatnice Martina Tuháčková.DŮLEŽITÉ DOKUMENTY PROVOZNÍ ŘÁD GDPR