Svatební speciality

Svatební dary, inspirace...

Určitě jste už na svatbě Vašich přátel zažili okamžiky rozbalování dárků. Tři sady příborů, pár hrnečků, talířů, nesčetné množství skleniček, které navzájem vůbec neladí a spousta jiných věcí, které snad ani nikdy nebudete potřebovat. Že se Vám to také nelíbí? Máme pro Vás návrh. Dary dle Vašeho vlastního vkusu a fantazie, dary, které toužíte dostat.

Dvě nejčastější otázky ohledně svatebních darů:
1/ Jak zorganizovat nakupování darů?
2/ Vlastní organizace a předávání darů při svatbě?

Při odpovědi na druhou otázku vyvstanou hned další otázky. Kdy se novomanželům svatební dary předávají? Mají se svatební dary na svatbě rozbalovat a prohlížet? Tak jako vše ostatní i zde záleží jenom na Vás jak se rozhodnete vše zorganizovat. V různých částech světa, ale i naší republiky jsou různé zvyky kdy a jak dary předat. Dovolte nám ukázat vám pár typů, jak vše udělat.
Všichni hosté, jak ženicha tak nevěsty, se před obřadem sjíždějí u nevěsty doma. Všechny dary se předávají přímo novomanželům nebo mamince nevěsty. Dary jsou odkládány na připravený stůl, kde zůstávají až do následujícího dne, kdy si je novomanželé sami v klidu prohlédnou.
Hosté mají dary u sebe a berou je až na hostinu, kde je připraven stůl. V průběhu večera pak novomanželé všechny dary rozbalí a prohlížejí. Při této variantě musí být zajištěn odvoz darů po hostině domů.
Můžete se na organizaci svatebních darů připravit již dříve, pomocí svatebních listů přímo v naší svatební agentuře. Svatební list spočívá v tom, že si u nás necháte dohodnutý seznam svatebních darů, které byste rádi dostali, právě aby se nesešly stejné dary vícekrát, nebo takové, které nepotřebujete. Potom dáte Vy nebo někdo známý vědět Vašim blízkým, že u nás takový seznam je uložen, a příbuzní postupně z tohoto seznamu vybírají a odškrtávají. Tak máte opravdu jistotu, že se Vám svatební dary budou hodit. Je dobré připravit seznam širší a v různých cenových relacích, aby si mohli vybrat i ti méně majetní příbuzní a známí. Lze se dohodnout, že vám ve stanovený den dary budou dovezeny na Vámi určené místo.
Ať zvolíte kteroukoli variantu, nikdy byste neměli zapomenout poděkovat všem za dary. Ať už individuálně při předávání darů, nebo najednou při proslovu.

Přiletí k vám čáp
Nevíte kam dřív skočit? Jste pracovně vytíženi, máte starostí s přípravou Vaší svatby a navíc čekáte přílet čápa? I takové situace se v životě přihodí. Nezoufejte. Jsme zde s nabídkou užitečných informací a prodejen, kde můžete koupit vše jak pro nastávající maminku, tak pro vaše miminko. Dovolujeme si Vás především upozornit, že i v našich zeměpisných šířkách existují firmy, které jsou schopné poskytovat servis u nás neobvyklý a to speciální otevírací doba po dohodě. A to nejen v týdnu po zavírací době např. do 8 hodin večer ale i o sobotách a nedělích. Samozřejmostí je možnost pořízení téměř kompletní výbavy pro Vaše miminko. Na přílet čápa byste měli myslet i při sestavování svatebních darů.

Snubní prstýnky
Připravili jsme pro Vás kolekce od dvou nejrenomovanějších firem z celé České republiky. Nabízíme Vám široký výběr zásnubních i snubních prstenů ze žlutého, bílého a červeného zlata, dle Vašeho přání i se zirkony, brilianty nebo diamanty. Náročnějším zákazníkům nabídneme luxusní kombinaci platina-briliant. Samozřejmostí je možnost zhotovení rytiny do prstenů přesně podle Vašich představ.

Svatební oznámení
Bez svatebního oznámení by se svatba snad ani nemohla uskutečnit, na Vás je, abyste Vašim blízkým oznámili, že se budete brát, nebo že jste se již vzali.
My Vám nabízíme výběr z 7 katalogů svatebních oznámení, od nejjednodušších po ty nejluxusnější, které si dokážete představit..

Kadeřnice, vizážistka
Zajistíme pro Vás profesionální kadeřnici nebo vizážistku, abyste byla opravdu tou nejhezčí nevěstou. Máme pro Vás různé slevy!!!

Foto a videoreportáž
Už se Vám někdy stalo, že právě ve chvíli, kdy jste chtěli zachytit důležitý okamžik, Vám najednou došel film? S námi nic nenecháte náhodě, Váš nejkrásnější den se stane opravdu nezapomenutelným pouze na snímcích a záběrech skutečných profesionálů. Nabízíme služby několika fotografů, každý má svůj styl fotografování. Profesionální kameramani natočí jednou či dvěma kamerami Váš nejkrásnější den. Vyberte si, zda už od ranních příprav nevěsty i ženicha po hostinu, nebo pouze obřad na radnici, v kostele, na zámku...

Květiny
Z našich nabídkových katalogů, které obsahují více než 100 různých květinových vazeb, si vybere každá nevěsta. Uvážeme svatební kytici přesně podle Vašeho přání. Nezapomínáme ani na květiny pro maminky, svědkyně, pro ženicha do klopy, družičky ... Nemáte myrty? Opatříme Vám je! Budete-li chtít, vyzdobíme květinami také Vaše auto nebo svatební tabuli.

Limuzína, historické vozy
Chcete-li prožít Vaši svatbu opravdu ve velkém stylu, proč nezakusit luxus svatební limuzíny, atmosféru historických vozů, eleganci svatebního kočáru? Stačí přijít k nám a vybrat si . . .

Svatební hostiny, rauty, zahradní slavnosti
Mezi naší nabídkou můžete najít i výběr několika osvědčených míst, kde lze uspořádat svatební hostinu. Výběr restaurace se odvíjí od kapacity jejích salonků, dále od Vašich představ o prostředí, stylu, nabízeném menu a v neposlední řadě i ceně. Pořádáte-li svatební hostinu pro více osob, můžeme Vám nabídnout zorganizování zahradní slavnosti s veškerým vybavením, zahradním stanem, obsluhou, rautem...

Ubytování pro svatebčany
Nabízíme Vám zajištění ubytování pro Vaše nejbližší, aby se během celé návštěvy u Vás cítili opravdu jako v bavlnce. Vyberte si z našeho katalogu dle Vašich požadavků, ostatní zajistíme my...

Dorty, cukroví
Dort je opět neodmyslitelná součást svatební tabule, my Vám můžeme nabídnout dorty nejrůznějších tvarů, velikostí a chutí od vyhlášených cukrářů. Kromě svatebního dortu zajistíme i zákusky do výslužek, na svatební tabuli, svatební koláčky, perníkové jmenovky, minidezerty

Příklad cen na svatební hostině (ceny jsou orientační dle jednotlivé restaurace )

SVATEBNÍ MENU
Č. I - v limitu 200,- Kč na osobu
Šunková rolka s křenovou šlehačkou
Hovězí vývar s játrovými knedlíčky
150g svíčková na smetaně, brusinky
Houskové knedlíky
Káva

Č. II - v limitu 400,- Kč na osobu
Okurka s kuřecím salátem
Polévka žampiónový krém
150g svíčková Welington
Bramborové krokety
Vařená zelenina
Jablkový pie Richard
Káva

Č. III - v limitu 500,- Kč na osobu
Tomat s krabím salátem
Polévka chřestový krém
150g Smažený vepřový řízek, citron
Petrželové brambory
Míchaný salát z čerstvé zeleniny
Horké lesní plody s vanilkovou zmrzlinou

V celkové ceně jednotlivých menu je započítán aperitiv:
Bohemia sekt, Cinzano nebo Martini 1dcl
Campari orange 4cl

V našem svatebním salonu naleznete kromě svatebních šatů pro nevěstu i šaty pro ženicha a ostatní svatebčany jako jsou družičky a mládenci ..
Nesmíme ovšem zapomenout na další součásti svatební garderóby, a těmi jsou u slečny střevíčky, punčochy a luxusnější spodní prádlo, u mladých pánů košile, kravaty, motýlek nebo vázačka.
Módní jsou v poslední době jiné než černé obleky. Půjčovné se pohybuje od 600,- do 2000,- Kč, při koupi je třeba počítat s částkou od 2500,- Kč.
Velkou výhodou našich služeb je to, že nabízíme další speciální servis související se zařizováním svatby, říkáme tomu SVATBA NA KLÍČ. Na požádání Vám sestavíme cenovou nabídku na Vámi požadované služby.


ZPĚT