ZPĚT
stránky procházejí rekonstrukcí ...děkujeme za trpělivost


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY A BUDETE VŽDY VĚDĚT O NOVINKÁCH ...svatební šaty - ukázka plesové šaty - výběr pánské obleky a doplňky děstké šaty a doplňky

bizu ozdoby a další dekorace a doplňky


Salon Kleopatra,
salon s historií a budouctností ...

veliký výběr svatebních a společenských šatů, neváhejte se k nám vydat osobně, tyto stránky bohužel nestíháme aktualizovat!

V salonu Kleopatra naleznete ve stálé nabídce něco kolem 120 ks svatebních šatů cca 140 šatů společenských různých typů od velikosti 32 do 58, v prodloužené i zkrácené délce, v barvě bílé, šampaň i pastelových tónech. Ke všem šatům jsou orig. doplňky.
Šaty neustále doplńujeme o nové modely a starší použité ihned za skvělé ceny vyprodáváme.


NOVINKOU je luxusní kolekce DOMENICO ROSSI a ARMONIA.


Půjčovné na 4 dny se pohybuje u běžné kolekce 2500 - 5500,-kč, závoje, rukavičky a spodnice Vám rádi k modelům zapůjčíme ZDARMA.

Luxusní šaty jsou v cenové relaci od 4500 - 9990,-Kč VČETNĚ DOPLŇKŮ.

Návrhářká a hot coutour modely jsou v cenové relaci od 8500 - 15990,-Kč VČETNĚ DOPLŇKŮ.

Luxusní šaty lze i dle katalogu objednat, zde je nutno počítat s delší dobou dodání (až 18 týdnů, šaty šijí přímo pro Vás).
Pro snoubence kteří si u nás objednají "svatbu na klíč" máme připraveny výhodné slevy a akce.
Pro zamluvení šatů Vám stačí OP a 2000,-Kč záloha. Ceny uvedené zde u šatů, mohou být nepatrně rozdílné od cen v salonu z důvodu aktualizace stránek.

V dnešní době, je normální zamlouvat šaty max 3-2 měsíce před svatbou, ale i rok dopředu u modelových kousků.

je hodně salónů a v nich spousta šatů ... vyberete si každá !!! Nevěřte slovům "jdete pozdě" ... pokud si chcete šaty jen půjčit a nejste náročná :-)