O SALONU

O SALONU

O SALONU

SALON KLEOPATRA 

Svatební salon Kleopatra Teplice byl otevřen na jaře roku 2001 majitelkou paní Marcelou Laube , která se o salon a vše kolem stará s láskou a péčí do dnes.

Svou první nevěstu salon vypravil k oltáři už v červnu 2021, od té doby se pěčlivě stará nejen o nevěsty a maturantky, jejich maminky,  ale celé jejich rodiny. 

Svatební salon Kleopatra Teplice se během svého působení věnuje mnoha společenským akcím od pořádání módních přehlídek, přes různé charitativní večery, plesy až po spolupořádání výstav a veletrhů. A díky významné spolupráci s profesionály, kteří stáli u zrodu všech akcí, jako je úžasná návrhářka a organizáterka Martina Tuháčková, vizážistka paní Miriam Mojcíková a nebo květinářka paní Ilona Vidová, se může pyšnit vždy perfekními službami.

V salonu Kleopatra Teplice naleznete ve stálé nabídce něco kolem 150 ks svatebních šatů, cca 140 šatů společenských různých typů od velikosti 32 do 60, v prodloužené i zkrácené délce. Pánské obleky a doplňky.

Salon garantuje pouze originální kolekce od světových návrhářů jako je úžasná tvorba známé návrhářky svatebních šatů MADELINE GARDNER NEW YORK, zastupujeme kolekce módní značky z USA MORI LEE, výběr z kolekce francouzké značky THE SPOSA GROUP,naleznete u nás nově i značku LILLY a jsme hrdými  partnery DOMENICCO ROSSI WEDDING.

V rode 2019 se stala spolumajitelkou salonu slečna Zoe, která přinesla svým přístupem velmi inovativní svěží vítr.

Salon je stálicí na trhu a dál vzkvétá i v době nepříznivé, COVID19.

Připravili jsme si pro Vás NOVINKU v podobě  portugalské značky šatů SUSANNA RIVIERI a další novinky Vás čekají.

Šaty neustále doplňujeme o nové modely a starší použité ihned za skvělé ceny vyprodáváme.

Salon KLEOPATRA TEPLICE s.r.o. je přátelsky propojen s kosmetickým studiem paní Miriam Hypša- Mojcíkové "kosmetika Kleopatra"

SALON KLEOPATRA

Salon s historií a budoucností


Velký výběr svatebních a společenských šatů

KLEOPATRA TEPLICE s.r.o.

Zapsaná u Krajského soudu v Ú. n. L. zn. C30374
Sídlo: Masarykova třída 737/3, 415 01 Teplice
IČO: 287 45 884
DIČ: CZ28745884 

Provozní doba

Pondělí - pátek
14 - 18 hodin (prosíme o objednání předem)
Sobota 10 - 14 hodin ( předem objednat!)
Neděle a svátky - zavřeno 

Sociální sítě