…a teď něco pro nevěstu

V den svatby se středem pozornosti stává především nevěsta. Abyste v tento velký den vypadala opravdu dokonale, věnujte velkou pozornost nejenom výběru svých svatebních šatů, ale i vhodných doplňků. Nejoptimálnější čas pro volbu stylu šatů je šest měsíců před svatbou. Především byste si měla udělat představu o tom, jaké šaty by to měly být. Samozřejmě, záleží na vkusu a ceně, kterou hodláte do šatů investovat. V každém případě byste se měla řídit několika základními body:

· Cena šatů - použijete šaty pouze na svatbu, nebo je chcete po svatbě upravit a i dále používat jako společenské?
· Šaty by měly ladit i se stylem svatby, jednoduché šaty ke skromnější oslavě, pro větší oslavy se rozhodně vyžadují dlouhé, bohaté šaty s vlečkou a závojem.
· Svatební šaty Vám musejí slušet!

V našem svatebním salonu naleznete kromě svatebních šatů pro nevěstu i šaty pro ženicha a ostatní svatebčany jako jsou družičky a mládenci ..
Nesmíme ovšem zapomenout na další součásti svatební garderóby, a těmi jsou u slečny střevíčky, punčochy a luxusnější spodní prádlo, u mladých pánů košile, kravaty, motýlek nebo vázačka.
Módní jsou v poslední době jiné než černé obleky. Půjčovné se pohybuje od 600,- do 2000,- Kč, při koupi je třeba počítat s částkou od 2500,- Kč.
Velkou výhodou našich služeb je to, že nabízíme další speciální servis související se zařizováním svatby, říkáme tomu SVATBA NA KLÍČ. Na požádání Vám sestavíme cenovou nabídku na Vámi požadované služby.

Doporučený rozvrh pro nevěstu ve svatební den

Ráno vstávat - s úsměvem
Snídaně - jen lehká, ale nutná
Koupel - pro osvěžení
Kadeřnice, vizážistka
Návrat domů
Oblékat se - vše v klidu
Příjezd ženicha s rodinou
Občerstvení - nalít panáka svatebčanům
Předávání květin, požehnání rodičů
Odjezd k obřadu
Příjezd svatebčanů 15-20 minut předem
Svatební hosté 5-10 minut předem
Matrikář - nezapomenout OP
Předehra začíná
Začíná svatební pochod
Obřad
Gratulace hostů
Závěrečná píseň
Odchod novomanželů
Fotografování
Hostina
Zábava
… život….


ZPĚT